2018 ISCA Boys Academic All-State

School Gender District First Name Last Name Grade
Andrean Boys District 1 Fulton Greiner 12th Grade
Andrean Boys District 1 Thomas O'Brien 12th Grade
Andrean Boys District 1 Nick Schutz 12th Grade
Andrean Boys District 1 Tristan Stultz 11th Grade
Angola Boys District 1 Eric Cockroft 12th Grade
Angola  Boys District 1 Seth Nickel 12th Grade
Bethany Christian Boys District 1 Alex Cartwright 12th Grade
Bethany Christian Boys District 1 Nick Yoder 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Mateo Avila 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Jake Fuehrmeyer 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Brandon Fuentes 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Mariano Jimenez 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Nick Wichlinski 12th Grade
Bishop Noll Institute Boys District 1 Henry Smith 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Bailey Arthur 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Robbie Capehart 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Seth Conway 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Jack Eaton 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Peter Girzadas 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Kyle McEuen 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Joey Stark 11th Grade
Concord High School Boys District 1 Haley Miller 12th Grade
Concord High School Boys District 1 Nicolette Vahala 12th Grade
Crown Point High School Boys District 1 Nikola Josifoski 11th Grade
Crown Point High School Boys District 1 Sebastian Moreno 12th Grade
Crown Point High School Boys District 1 Jack Mumaugh 12th Grade
Crown Point High School Boys District 1 Nick Zubi 12th Grade
Culver Academies Boys District 1 Maksis Brimanis 11th Grade
Culver Academies Boys District 1 Henry Chandler 12th Grade
Culver Academies Boys District 1 Ethan Elsaden 11th Grade
Culver Academies Boys District 1 Alexander Farmer 12th Grade
Culver Academies Boys District 1 Ahmed Kadous 12th Grade
Culver Academies Boys District 1 Luis Malanga 11th Grade
Culver Academies Boys District 1 Joel Thompkins 11th Grade
Culver Academies Boys District 1 Drew Wynn 11th Grade
Elkhart Central Boys District 1 Edwin Avilez 12th Grade
Elkhart Central Boys District 1 Nathan Byrd 11th Grade
Elkhart Central Boys District 1 Enrique Cazares 12th Grade
Elkhart Central Boys District 1 Jared Miller 12th Grade
Elkhart Central Boys District 1 Jack Shupert 12th Grade
Elkhart Memorial High School Boys District 1 Felipe Zendejas 12th Grade
Garrett Boys District 1 Dawes Dircksen 12th Grade
Garrett Boys District 1 Layton Miller 12th Grade
Garrett Boys District 1 Hunter Nodine 12th Grade
Griffith High School Boys District 1 Jason Miller 11th Grade
Griffith High School Boys District 1 Jonathan Vasilak 12th Grade
Hammond Morton High School Boys District 1 Paul Bogarin 11th Grade
Hammond Morton High School Boys District 1 David Figueroa 12th Grade
Hammond Morton High School Boys District 1 Jovanni Salazar 11th Grade
Hebron High School Boys District 1 Taylor Weigman 12th Grade
Highland High School Boys District 1 Kyle Gordon 11th Grade
Highland High School Boys District 1 Conner Olah 11th Grade
Highland High School Boys District 1 Jackson Raycroft 11th Grade
Highland High School Boys District 1 Joshua Rudloff 11th Grade
Highland High School Boys District 1 Kyler Tanis 12th Grade
Highland High School Boys District 1 Joey Tellez 11th Grade
Highland High School Boys District 1 Mitchell Wagner 11th Grade
Hobart High School Boys District 1 Troy Brown 11th Grade
Hobart High School Boys District 1 Tyler Davis 11th Grade
Hobart High School Boys District 1 Nick Messmer 12th Grade
Illiana Christian High School Boys District 1 Lucas Vazquez 11th Grade
Kankakee Valley High School Boys District 1 Mark Nuttall 12th Grade
Lake Central Boys District 1 Jack Egnatz 12th Grade
Lake Central Boys District 1 Youseff Errihani 11th Grade
Lake Central Boys District 1 Bryce Gross 11th Grade
Lake Central Boys District 1 Robert MacNeil 11th Grade
Lake Central Boys District 1 Marcus Orciuch 12th Grade
Lake Central Boys District 1 Adrian Orciuch Not Selected
Lake Central Boys District 1 Carson Shrader 12th Grade
Lake Central Boys District 1 Nathan Thomas 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Todd Binder 11th Grade
LaPorte Boys District 1 Preston Krause 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Imanol Chavez 11th Grade
LaPorte Boys District 1 Hans Woodruff 11th Grade
LaPorte Boys District 1 Kaleb Cooper 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Michael Baughman 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Ian Burns 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Anthony Garatoni 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Edward Morrison 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Hunter Renner 11th Grade
Marian High School Boys District 1 Joseph Rice 11th Grade
Marian High School Boys District 1 William Tiller 12th Grade
Marian High School Boys District 1 Jonny Wang 11th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Ian Baker 11th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Rob Barron 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Jon Beglin 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Patrick Connelly 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Matt Devems 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Sidney Mahone 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Liam Monroe 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Gavin O'Halloran 12th Grade
Marquette Catholic Boys District 1 Jalen Russell 12th Grade
Merrillville High School Boys District 1 Jacob Maldonado 11th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Jackson Attar 12th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Erik Hultgren 12th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Jacob Kiser 12th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Henry Miller 12th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Omar Serrano 11th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Riley Shreve 12th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Nathan Stevenson 11th Grade
Michigan City High School Boys District 1 Jay Dawson Van Buskirk 11th Grade
Munster High School Boys District 1 Timothy Giannini 11th Grade
Munster High School Boys District 1 Kyle Kaufmann 11th Grade
Munster High School Boys District 1 Max Paredes 12th Grade
Munster High School Boys District 1 William Teske 12th Grade
Munster High School Boys District 1 Adam Wisniewski 12th Grade
North Miami HS Boys District 1 Gavin Dyson 11th Grade
North Miami HS Boys District 1 Trey Mettler 11th Grade
North Miami HS Boys District 1 Jon Stoner 12th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Evan Beasley 12th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Micah Cross 12th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Cameron Graber 11th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Benjamin Miller 11th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Jacob Miller 11th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Tanner Sallee 11th Grade
NORTHRIDGE HIGH Boys District 1 Isaac Zmuda 11th Grade
NorthWood Boys District 1 Lukas Aukerman 12th Grade
NorthWood Boys District 1 Mauricio Lomeli  
NorthWood Boys District 1 Luke Lingle 12th Grade
NorthWood Boys District 1 Kyle Luster 12th Grade
NorthWood Boys District 1 Landon Parker 12th Grade
Penn Boys District 1 Eric Baker 12th Grade
Penn Boys District 1 Dorian Clayton 12th Grade
Penn Boys District 1 Dylan Cloonan 11th Grade
Penn Boys District 1 Camrom Cook 12th Grade
Penn Boys District 1 Jacob Eshowsky 11th Grade
Penn Boys District 1 Nathan Ludwig 12th Grade
Penn Boys District 1 Charles Meier 12th Grade
Penn Boys District 1 Collin Mott 12th Grade
Penn Boys District 1 Evan Pica 12th Grade
Penn Boys District 1 Alex Pippin 11th Grade
Penn Boys District 1 Aleksander Pruszynski 11th Grade
Penn Boys District 1 Alexander Stochitoiu 12th Grade
Penn Boys District 1 Kyle Van Ooteghem 11th Grade
Plymouth High School Boys District 1 Soren Houin 12th Grade
Plymouth High School Boys District 1 Nate Hutsell 11th Grade
Portage Boys District 1 Ethan Ables 11th Grade
Portage Boys District 1 Colin Carr 12th Grade
Portage Boys District 1 Jesus Mendez 12th Grade
Portage Boys District 1 Jovan Simakoski 12th Grade
Portage Boys District 1 Miguel Verduzco 11th Grade
Prairie Heights Boys District 1 Hans Franke 12th Grade
Prairie Heights Boys District 1 Jax Zinkie 12th Grade
Prairie Heights Boys District 1 Lily Zolman 11th Grade
Rensselaer Central High School Boys District 1 Alexander Gull 11th Grade
Rensselaer Central High School Boys District 1 Jacob Hillan 11th Grade
Rensselaer Central High School Boys District 1 Austin Martinez 12th Grade
Rensselaer Central High School Boys District 1 Daniel Messman 12th Grade
Rochester Boys District 1 Jared Adley 11th Grade
Rochester Boys District 1 Mason Beall 11th Grade
Rochester Boys District 1 Jacob Dillingham 12th Grade
Rochester Boys District 1 Chas Nelson 12th Grade
St. Joseph Boys District 1 George Griffith 12th Grade
St. Joseph Boys District 1 Luke Hemsey 11th Grade
St. Joseph Boys District 1 Brennan Horvath 12th Grade
St. Joseph Boys District 1 Sean Patrick Larkins 11th Grade
St. Joseph Boys District 1 John Patrick  Raster 12th Grade
St. Joseph Boys District 1 Adam Wozniak 11th Grade
Twin Lakes High School Boys District 1 Cyrus Allen 11th Grade
Twin Lakes High School Boys District 1 Danny Encarnacion 12th Grade
Twin Lakes High School Boys District 1 Caleb Johnson 12th Grade
Twin Lakes High School Boys District 1 Eduardo Puga 11th Grade
Twin Lakes High School Boys District 1 Jaiden Tribbett 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jay Dalton 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jackson Dreher 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Nolan Gerig 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Cory Haggerty 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jubal Harmon 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Logan Mersman 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jadon Nielsen 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Mario Ramos 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Riley Randall 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jose SanJuan 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Carter Walworth 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 Evan Chapple 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Emre Keskin 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 Daniel Park 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Rukundo Tonge 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 David Udo-Imeh 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Miguel van der Mensbrugghe 11th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Brittany Bloomfield 12th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Samantha DePoy 11th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Isabella Didonna 12th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Adrian Huizar 12th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Kole Pugh 11th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Hailey Sanders 11th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Amber Watts 11th Grade
Winamac Community High School Boys District 1 Roman Zupin 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Joe Ainsworth 11th Grade
Bellmont Boys District 2 Sam Durnbaugh 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Jordan Fuelling 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Brendan Gilbert 11th Grade
Bellmont Boys District 2 Davis Macke 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Cole Razo 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Tanner Walker 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Sean Werling 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Jonah  Getty 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Erick Sibri 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Clayton Christman 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Peter McArdle 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Jordan Roy 11th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Brett Parent 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Josh Neireiter 12th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Tobechi Eke 11th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Alec A'Hearn 11th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Geoffrey Marquardt 11th Grade
Bishop Dwenger Boys District 2 Derek Miller 11th Grade
Bishop Luers Boys District 2 William Huth  
Bishop Luers Boys District 2 Antonio Nino  
Bishop Luers Boys District 2 Matthew Coffe  
Canterbury School Boys District 2 Tyler Ennist 11th Grade
Canterbury School Boys District 2 Mate Mayer 11th Grade
Canterbury School Boys District 2 Paul Helmich  
Canterbury School Boys District 2 Lukas Reelsen 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 John Anderson 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 Peyton Fosnough 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 Nolan Gonzalez 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 Trevor Horton 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 Tim LaRue 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) Boys District 2 Tristan Young 11th Grade
Columbia City High School Boys District 2 Ian Cook 12th Grade
Columbia City High School Boys District 2 Drew Diamente 12th Grade
Columbia City High School Boys District 2 Aaron Fix 12th Grade
Columbia City High School Boys District 2 Garett Walker 12th Grade
Columbia City High School Boys District 2 Colin Wood 12th Grade
Concordia Lutheran High School Fort Wayne Boys District 2 Nathan Lemmon 11th Grade
Dekalb High School Boys District 2 Emerson Dietsch 12th Grade
Dekalb High School Boys District 2 Spencer Kenens 12th Grade
Dekalb High School Boys District 2 Camden Kuntz 12th Grade
Dekalb High School Boys District 2 Juan Carlos Vazquez 12th Grade
East Noble Boys District 2 Ben Jansen 11th Grade
East Noble Boys District 2 Michael Klein 11th Grade
East Noble Boys District 2 Ian Schowe 11th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Nathan Brainer 11th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Garrett Holder 12th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Conner Raikes 12th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Noah Ross 12th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Zane Shilts 12th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Andrew Siegelin 12th Grade
Eastbrook High School Boys District 2 Seth Strand 11th Grade
Eastern HS Boys District 2 Joe Hawes 12th Grade
Eastern HS Boys District 2 Chris Hyman 12th Grade
Eastern HS Boys District 2 Jared Smith 11th Grade
Eastern HS Boys District 2 Evan Spell 11th Grade
Eastern HS Boys District 2 Luke Swartzendruber 11th Grade
Fishers HS Boys District 2 Luke Ash 11th Grade
Fishers HS Boys District 2 Jonah Chapple 11th Grade
Fishers HS Boys District 2 Mark Gan 12th Grade
Greencastle Boys District 2 Ben Wilkerson 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Chayton Davidson 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Luke Dawdy 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Jarren French 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Brendan Hench 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Vincent Manning 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Ryan Otte 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 JP Suarez 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Bryce Wetzel 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Sean Williams 12th Grade
Harrison Boys District 2 Sam Hein 11th Grade
Harrison Boys District 2 Jerrick Mennen 11th Grade
Harrison Boys District 2 Tommy Newton 11th Grade
Harrison Boys District 2 Ben Pekarek 11th Grade
Harrison Boys District 2 Tanner Pruitt 11th Grade
Heritage Boys District 2 Kyle Dalman 12th Grade
Heritage Boys District 2 Brett Dodane 11th Grade
Heritage Boys District 2 Kaleb Feipel 12th Grade
Heritage Boys District 2 Emmett Niemeyer 12th Grade
Heritage Boys District 2 Will Oberley 12th Grade
Heritage Boys District 2 Garret Ternet 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Elijah Clark 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Brigham Johnson 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Micah Killingbeck 11th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Clay Lewis 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Jack Pinkston 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Luke Wendel 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Trevor Williams 12th Grade
Heritage Christian School Boys District 2 Andrew Williams 12th Grade
Homestead Boys District 2 Jon Frazier 12th Grade
Homestead Boys District 2 Sean Getz 12th Grade
Homestead Boys District 2 Parker Neuman 12th Grade
Homestead Boys District 2 Patrick Seifert 11th Grade
Homestead Boys District 2 Carson Stewart 12th Grade
Homestead Boys District 2 Sam Whalen 11th Grade
Homestead Boys District 2 Rocco Zirille 11th Grade
Huntington North Boys District 2 Nolan Hughes 12th Grade
Kokomo Boys District 2 Blake White 12th Grade
Kokomo Boys District 2 Drew Coram 12th Grade
Kokomo Boys District 2 Daniel Herrera 12th Grade
Kokomo Boys District 2 Octavio Serrano Soliz 12th Grade
Kokomo Boys District 2 Cortlandt Kalkstein 12th Grade
Lafayette Central Catholic Boys District 2 Luke Cooley 12th Grade
Lafayette Central Catholic Boys District 2 Jack Garrety 11th Grade
Lakewoood Park Christian Boys District 2 Tim Hensinger 12th Grade
Lakewoood Park Christian Boys District 2 Caleb Kruse 12th Grade
Lakewoood Park Christian Boys District 2 Kenny Miller 12th Grade
Marion High School Boys District 2 Kyle Hummel 12th Grade
Marion High School Boys District 2 Isak Lagerkvist 11th Grade
Marion High School Boys District 2 James Bell  
Marion High School Boys District 2 Joseph Powell 11th Grade
Marion High School Boys District 2 Garrett Scher 11th Grade
Marion High School Boys District 2 Mario Speed 12th Grade
Marion High School Boys District 2 Zach Stephens 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Ithan Alvizo 11th Grade
McCutcheon Boys District 2 Gabriel Carrillo 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Andrew Freeman 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Benjamin Holland 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Mitchell Holland 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Josh Persin 11th Grade
McCutcheon Boys District 2 Cameron Wheeler 12th Grade
Muncie Burris Boys District 2 Sam Bartrom 12th Grade
New Castle High School Boys District 2 Andrew Glover 11th Grade
New Castle High School Boys District 2 Corbin Madden 11th Grade
New Castle High School Boys District 2 Jackson Malott 11th Grade
New Castle High School Boys District 2 Austin Morgan 11th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Brady Anderson 12th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Ryan Cassidy 12th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Marcus Crossman 11th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Sam Dudgeon 11th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Sam Johnson 12th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Josh Lovett 12th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Curtis Martin 12th Grade
Noblesville High School Boys District 2 Jack Miller 11th Grade
Northrop Boys District 2 Edward Diaz 11th Grade
Northwestern High School Boys District 2 Patrick Bath 11th Grade
Northwestern High School Boys District 2 Ky Berry 11th Grade
Northwestern High School Boys District 2 Elijah Collins 11th Grade
Northwestern High School Boys District 2 Kaiden Rodda 11th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Daniel Aker 11th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Cohan Bowers 12th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Connor Hendrickson 11th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Kai Moore 11th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Joe Pickett 12th Grade
Peru High School Boys District 2 Devin Campbell 12th Grade
Peru High School Boys District 2 Jasper Carter 12th Grade
Peru High School Boys District 2 Jonah Huppenthal 11th Grade
Peru High School Boys District 2 Matthew Johnson 11th Grade
Peru High School Boys District 2 Adhir Patel 12th Grade
Peru High School Boys District 2 Isaiah Wiley 11th Grade
Rossville High School Boys District 2 Hayden Anderson 12th Grade
Rossville High School Boys District 2 Noah Spear 12th Grade
Tipton Boys District 2 Austin Cochran 12th Grade
Tipton Boys District 2 Spencer Cox 12th Grade
University High School Boys District 2 Noah Arnett 11th Grade
University High School Boys District 2 Ari Atlas 12th Grade
University High School Boys District 2 Ethan Bandick 12th Grade
University High School Boys District 2 Quentin Berry 11th Grade
University High School Boys District 2 Evan Coveney 11th Grade
University High School Boys District 2 Jacob Masoncup 11th Grade
University High School Boys District 2 Ethan Patel 11th Grade
University High School Boys District 2 Ali Saltagi 11th Grade
University High School Boys District 2 Omar Saltagi 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Alex Brown 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Blake Burns 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Ryan Harris 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Dominic Smith  
Warsaw Community Schools Boys District 2 Agustin Hidalgo 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Jose Lara 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Jorge Rico-Giron 11th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Isaiah VanPuffelen 12th Grade
Warsaw Community Schools Boys District 2 Aden Wade 11th Grade
Western Boys District 2 Adam Barber 11th Grade
Western Boys District 2 Logan Boyer 12th Grade
Western Boys District 2 Max Harbaugh 11th Grade
Western Boys District 2 John Maher 11th Grade
Western Boys District 2 Collin Rassel 11th Grade
Western Boys District 2 Noah Stranahan 11th Grade
Western Boys District 2 Nate Tuchscherer 12th Grade
Woodlan Jr/Sr High School Boys District 2 Daniel Vaides 12th Grade
Yorktown High Boys District 2 Garrett Amburn 12th Grade
Yorktown High Boys District 2 Gavin Amburn 12th Grade
Yorktown High Boys District 2 Gibson Ethan 12th Grade
Lawrenceburg Community Schools Boys District 3 Jacob Frank 12th Grade
Lawrenceburg Community Schools Boys District 3 Jason Goepper 11th Grade
Lawrenceburg Community Schools Boys